reneeeee2795 reneeeee2795
  • 03-11-2017
  • Mathematics
contestada

Taylor and Jesse are buying a magazine for $3.75 and a snack for $2.49. What is the total cost of the two items?

Respuesta :

Moonwalker7 Moonwalker7
  • 03-11-2017
3.75+2.49= $6.24

Hope this helps!
Answer Link

Otras preguntas

PLEASE HELP WILL GIVE BRAINLIEST AND 5.0 STAR RATING
On the Bologna-Rome route of a high-speed train, 3/4 of the reservations are with departure from Bologna, while the remainder are with departure from Florence,
more to come 10 questions
Cual de las siguientes frases expresa una accion utilizando el tiempo futuro? A) ___ (haber) nueva tecnologia en los telefonos inteligentes? B) Hace dos horas q
I will clean the rooms after this class​
Plz help me !!!!!! I need help
what number multiplied by 4/7 has a product of 1​
PLEASE HELP WILL GIVE BRAINLIEST AND 5.0 STAR RATING
write a letter to Doraemon praising him for his good deeds​
Who created this piece of art? A. Raphael B. El Greco C. Jan van Eyck D. Jacopo da Pontormo