blkone80 blkone80
  • 03-11-2021
  • Mathematics
contestada

A 20 ounce box of cereal costs $3.90. Find the unit cost.

Respuesta :

262815
262815 262815
  • 04-11-2021

Answer:

0. 20

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00