Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

Find the area of the isosceles triangle with legs 12 and base 17. Simplify all radicals a2+b2=c2
If you accidentally touch a hot pan, you immediately your hand away without thinking, before you even feel pain. This type of response is known as a _________
2 Points What does Frankenstein do after his creation comes to life? O A. He is thrilled with his discovery and runs to share it with Waldman. O B. He begins te
An employee’s new salary is $26.355 after getting a 5% raise. What was the salary before the increase pay?
A mutualism is an ecological relationship between two species. True or False
One reason for the success of the Web is that HTML has made it easy for non-programmers to write and edit code without being ensnarled by ______ violations.
Meno is 64 years old. Although continuously faced with considerable stress and difficulty in his life, he always displays an optimistic, up beat attitude. Accor
Give (in percents) the two marginal distributions, for marital status and for income. Do each of your two sets of percents add to exactly 100%? If not, why not?
If 1 more than 5 times a number is 26, what is the number
A graphic organizer can be applied to a. Any type of information b. Only compare and contrast information C. Only similarities and differences d. None of these