Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

If Jack paid $1.99 for extracts and each extract has 2 ounces, how much did jack paid for 1 ounce?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-12-2016
do $1.99 divided by 2
Answer Link
Аноним Аноним
  • 02-12-2016
You need to know how many extracts, don't you?
Answer Link

Otras preguntas

who likes arizona tea which one is your favorite im drinking a raspberry one
9:25 y 33:41:38 a que unidades de tiempo se refieren?
To study prehistory, historians rely on the work of archaeologists and
Help i dont understand Pls Help :( Given h(x)=4x-4h(x)=4x−4, solve for xx when h(x)=0h(x)=0.
-2(v- 2) =-3 -22 What’s the answer?
In which of the following biomes is annual precipitation lowest?a. tundrab. taigac. grasslandd. temperate deciduous foreste. tropical rain forest
If two lines are perpendicular, then they intersect Write the contrapositive of the conditional statement and determine whether it is true or false. A) If two l
Find the approximate side length of a square game board with an area of 125in2.
If the amount of gas and temperature are constant and you double the volume of the gas,
Gadget Twin Inc. recently raised capital through an initial public offering (IPO). Its stock can now be purchased on the NYSE. This company is referred to as: