perladominguezm08 perladominguezm08
  • 01-02-2021
  • Mathematics
contestada

You pay $11.20 to buy drink boxes for the football team. Each drink box cost $0.40. How many drink boxes did
you buy?

Respuesta :

ryanbotell020 ryanbotell020
  • 01-02-2021
I think it’s uhhhh I think it’s uhhhhh carrot
Answer Link

Otras preguntas

what is 58% as a fraction in simplest form
start at 1000 create a pattern that subtract 8 from each number stop when you have five numbers
Make a case for the removal of Native Americans from the Western Plains to reservations.
Why should you use a control during an experiment? to help maintain order to provide a greater certainty that the observed results are not by chance to keep dat
PLEASE HELP ME Color corresponds to the ______________ of light waves. wave speed cycles wavelength
A circle cuts the x-axis at (4,0) and (14,0), and cuts the y-axis at (0,6) and (0,8). Find it's equation
What evidence is there that the present Day continents were once a single landmass?
John and mary went to the mall. Is this a sentence or fragment?
-3/5x+y=-4 What is the slope-intercept form? I'm in 7th grade.
why did congress become the strongest branch of government in the 1880s?