jperez1781 jperez1781
  • 03-12-2020
  • Mathematics
contestada

help Plzz!!!!!!!!!!!!!

help Plzz class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-12-2020

Answer:

$0.27

Step-by-step explanation:

Dividing 3.78 and 14 would get you 0.27 which is the unit price per tangerine.

Answer Link
aryy48
aryy48 aryy48
  • 03-12-2020
$0.27
Is the right answer
Answer Link

Otras preguntas

Ellie started work at 8 a.m. and left at 5:15 p.m. how many hours of work should she record on her time card for the day?
what do botos use sonar for
Can someone help me please ?
write the relationship between the values of the given digits. The 6 in 660
simplify 5(x - 2) 3x 8x - 2 8x - 10 -7x
which graph represents a function with an initial value of 1/2
-3 1/5 ÷ 2/15 Please include steps
Plz help I need it badly!!!!!
What is computational strategies
Which of the following sentences contains a helping verb?