Amloggins Amloggins
  • 02-12-2020
  • Mathematics
contestada

If 12 oranges cost 5.04 how much does 1 orange cost

Respuesta :

thatgirl00
thatgirl00 thatgirl00
  • 02-12-2020
$0.42 I think that is the answer
Answer Link

Otras preguntas

Solve for m. 9 = 27m Simplify your answer as much as possible.
Overlearning is O a method for improving your memory immediately available for recall O an elaborate process that involves practice, memorization, recitation an
ví dụ sau sẽ in ra dữ liệu của x là kiểu gì ? x= Hello World print(type(x)) A.Lggic B.Số nguyên C. số thực D. Chuỗi
The number of chocolate chips in a single chocolate chip cookie is approximately normally distributed with a mean of 12.5 chocolate chips and a standard deviati
Question: Find the value of the question mark. Answer: __ ft
I really need the answer for this
Why did you have to use subtraction to find each object's volume?
Which point is a solution to the equation of the line? Refer to the graph below.
A woman wishes to rent a house within 9 miles of her work. If she lives x miles from her work, her transportation cost will be cx dollars per year, while her re
10 points per question please help!!!!!!!!!!!! I’ll click helpful etc.