nabiledawy7
nabiledawy7 nabiledawy7
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

helpgg
bggfggggggggggggggg

helpgg bggfggggggggggggggg class=

Respuesta :

frankieferguson06
frankieferguson06 frankieferguson06
  • 03-11-2020

Answer:

I am pretty sure it is -$00.14

Step-by-step explanation:

If you do the math that I think I did correctly you would get 14. Since the bagel cost 39 cents less that is what you would be taking from. The orange juice costs 25 cents more so what I think you would do is 39-25.

Answer Link

Otras preguntas

A _______ relationship exists between an employee and a supervisor.
Why is a very little known about king Khufu
When World War I was beginning in Europe, the United States was trading profitably with?
7.If your driver license is suspended, you may drive only: a. If you obtain an essential need driver license b. If you have an accompanying licensed driver c. I
reason abstractly: the formula F= 1.8C+32 allows you to find the Fahrenheit (F) temperature for a given Celsius (C) temperature. Solve the equation for C to pro
There were 276 people on an airplane. Write a number greater than 276
define the word joyous in terms of its suffix
The tectonic cycle describes the movement of Earth's crust. Recycled "new" oceanic crust is formed by _____ at divergent boundaries. A. Convergence B. Weatherin
What does the debate between Madison and Jefferson tell us about the importance of compromise?
A machine is supplied energy at a rate of 4,000 W and does useful work at a rate of 3,760 W. What is the efficiency of the machine?